İçeriğe geç →

Yeniden Merhaba

#100Gün100Kelime projesine başlamadan önce defalarca blog yazmayı denedim ama istikrarlı bir şekilde ilerleyemedim. Her hafta Pazartesi haftanın özetini yazmayı planladım, ilk hafta yazdım ikinci yazıyı yazamadım. Çok doluyum, ben ayda bir yazı yazayım dedim ilk ay yazdım ikinci ay olmadı. Ben de kendime bir ceza verdim, 100 gün boyunca ara vermeden her sabah 6.00’da kalkıp yazı yazdım.

Yazmak insanı geliştiriyor, beni de geliştirdi elbette ama 100 günün sonunda başka bir sorunla karşılaştım. Yine yazmayı denedim ve yine yazamadım, zamanım yoktu! Kimse kimseye zorla bir iş yaptıramaz, hele bu işi yaptırmak isteyen kendi zihniniz olunca kendi kendinize nazınız daha fazla geçiyor : )

2019’da Ankara’dan çok başka şehirlerde vakit geçirdim. Üniversitelerde, tatil beldelerinde, ajanslarda, kurumlarda, dost meclislerinde yeni insanlarla tanıştım. 100 gün projemi hiç tanımadığım insanların okuduğunu ve “like” tuşuna basmasalar da takip ettiklerini gördüm.

Kendime ikinci bir şans verdim, her gün #Saat10’da yazacağım. Bu sefer gün sınırı da yok. Okumak insanı geliştiriyor ama emin olun yazmak çok daha fazla geliştiriyor. Yazılarımı Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp hesaplarımda paylaşacağım.

Destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz, her sabah 10.00’da görüşmek üzere…

 

 

Kategori: Yaşam

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir